Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Szkoła Tańca Wigor

Przygotowanie pierwszego tańca weselnego na poziomie podstawowym, w wersji rozbudowanej i utrudnionej lub stworzenie choreografii do wybranego utworu.

Pierwszy taniec weselny stał się nieodłącznym elementem ceremonii wesela. Symbolizuje on pierwsze wspólne kroki męża i żony na ich nowej drodze życia, a jednocześnie pokazuje jak można miłość wyrazić ruchem.

Coraz częściej młoda para decyduje się na naukę tego tańca uczęszczając na specjalne kursy tańca dla narzeczonych. Naszym zadaniem jest przygotowanie Państwa do tego jednego z najważniejszych dni w Państwa życiu.

Przygotowywanie pierwszego tańca dla nowożeńców realizowane w "Wigorze" przynosi często większe niż oczekiwane rezultaty. Można nauczyć się techniki jednego, wybranego tańca na poziomie podstawowym, wypracować trudniejszy zestaw figur lub zamówić choreografię do konkretnego utworu. Jeżeli para przyniesie nagraną propozycję połączonych utworów (rytmów) czyli tzw. mix nie będzie problemu ze stworzeniem choreografii do takiego podkładu muzycznego.

Czas i nakład pracy niezbędne do przygotowania pary oraz środki zastosowane do osiągnięcia celu zależą głównie od oczekiwań klienta co do trudności programu i poziomu jego wykonania, dotychczasowego zasobu umiejętności tanecznych oraz uzdolnień ruchowych i tempa uczenia się.
Nie bez znaczenia jest odległość czasowa planowanej uroczystości weselnej od terminu rozpoczęcia przygotowań (tydzień, miesiąc, pół roku lub rok) i dyspozycyjność pary.

Na zajęcia można umawiać się bezpośrednio z naszymi instruktorami tańca:

Anna Nowicka: 535 260 289
Piotr Klimaszyński: 500 073 790

Szkoła Tańca Wigor - Trójmiasto Gdańsk, Gdynia, Sopot. Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
 Logo Wigorstrona główna Logo Wigor o nas Logo Wigor nasza oferta Logo Wigor aktualności Logo Wigor turnieje Logo Wigor obozy z tańcem Logo Wigor galeria Logo Wigor kontakt